Holiflys
>
>
Göynük Kanyon

Göynük Kanyon

Kemer

Göynük Kanyonu, doğal güzellikleriyle ünlü bir turizm cenneti. Yaz aylarında rafting, doğa yürüyüşleri ve trekking gibi aktivitelerle milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Yemyeşil doğası, dağ manzaraları ve doğal havuzlarıyla herkesin görmesi gereken bir yer!

Tur Açıklaması

GENEL TANITIM

Göynük Kanyonu, doğal güzellikleriyle ünlü bir turizm destinasyonu olarak öne çıkıyor. Kanyona varmadan bile, yakın çevresinde yer alan doğal güzellikleriyle size büyüleyici bir deneyim sunuyor. Yaz aylarında rafting, doğa yürüyüşleri ve trekking gibi etkinliklere ev sahipliği yaparak milyonlarca turisti ağırlıyor.

Kanyonun doğal oluşumlu havuzları, dağ manzaraları, yemyeşil doğası ve muhteşem doğal güzellikleri, ziyaretçiler tarafından dilden dile dolaşıyor. Bu nedenle, her geçen gün daha da ünleniyor ve turistlerin ilgisini çekiyor.

Göynük Kanyonu turu, doğa tutkunları ve macera arayan gezginler için harika bir seçenek. Kanyon içinde yürüyüş yaparak doğanın sunduğu güzellikleri keşfedebilir, yüzerek serinleyebilir ve rafting heyecanını yaşayabilirsiniz.

Kısacası, Göynük Kanyonu doğal güzellikleriyle öne çıkan, turistler tarafından oldukça sevilen ve herkesin mutlaka görmesi gereken bir yerdir.

TUR PROGRAMI

- Transferli misafirlerin tur alanına transferleri

- Kanyona girişlerinin yapılması,

- Transferli misafirlerin dönüş transferlerinin yapılması

Turun Başlangıç Noktası: Göynük kanyon

Tur Başlangıç Saati: 13:00- 13:15

Tur Bitiş Saati: 17:45- 18:00

Dahil Olan Hizmetler
- Transfer
- Kanyon Giriş Ücreti
Dahil Olmayan Hizmetler
- Yiyecek ve içecekler
- Kanyondaki Aktiviteler
Önemli Bilgiler
    - Program saatleri turun işleyişine göre değişebilir.
    - Yüzmek isteyen misafirler havlu ve mayo getirebilir.

Tur Fiyatları

Tur Fiyatı
500,00 TL
Çocuk (5-11)
500,00 TL
Bebek (0-5)
0,00 TL

Tur Tarihi

Ulaşım Seçiniz

Rezervasyon Yap