Holiflys
>
>
Özel Antalya Şehir Turu

Özel Antalya Şehir Turu

Alanya

Keşfedilmeyi bekleyen Antalya'nın eşsiz güzelliklerini keşfedin! Düden Şelaleleri, Tünektepe Teleferiği ve tarihi Kaleiçi gibi turistik yerlerde unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz

Tur Açıklaması

Sabah erken saatlerde otelinizden alınarak tur için hareket edeceksiniz.

İlk durağımız Düden Şelaleleri olacak. Antalya'nın doğal güzelliklerinden olan Düden Çayı'nın ayrıldığı noktalardan oluşan Yukarı ve Aşağı Düden şelalelerini ziyaret edeceksiniz. Muhteşem manzaralar eşliğinde şelalelerin görkemini deneyimleyeceksiniz.

Kaleiçi'ne geçerek Antalya'nın tarihi bölgesini keşfedeceğiz. Dar sokaklar boyunca yürüyerek Hadrianus Kapısı, Saat Kulesi, Yivli Minare ve eski liman gibi tarihi yerleri göreceksiniz. Alışveriş yapma ve yerel lezzetleri tatma fırsatı bulacaksınız.

Ardından Antalya Tekne Turu için eski limana geçeceğiz. Bu turda Karpuzkaldıran Şelalesi'ni (Aşağı Düden) görme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca Antalya'nın güzel sahillerini ve kıyılarını keşfedeceksiniz. Tekne turu sırasında açık denizde serinleyebilirsiniz.

Turun bir sonraki durağı Tünektepe Teleferiği olacak. Teleferikle Antalya'nın yüksek tepelerinden biri olan Tünektepe'ye çıkacaksınız. 605 metre yükseklikteki tepeden şehrin panoramik manzarasını seyredecek, Akdeniz'in ve çevrenin güzelliklerini gözlemleyeceksiniz.

Bu günlük tur programı, Antalya'nın doğal güzelliklerini, deniz manzarasını, tarihi mirasını ve yerel kültürünü keşfetmenizi sağlayacak. Unutulmaz bir gün geçirmenizi dilerim!

TUR PROGRAMI

-  Misafirlerin bulundukları konumdan alınması.

- Aşağı ve yukarı Düden şelalesi

- Öğle yemeği

- Antalya kaleiçi

- Tekne turu

- Tünektepe teleferik

- Transferli misafirlerin alındıkları konuma bırakılması


Dahil Olan Hizmetler
- Transfer
- Rehberlik Hizmeti
- Seyahat sigortası
- Düden şelaleleri giriş bileti
- Antalya tünektepe teleferik ücreti
- Tekne turu
Dahil Olmayan Hizmetler
- İçecekler
- Öğle yemeği
- Özel harcamalar
Önemli Bilgiler
    - Program saatleri turun işleyişine göre değişebilir.
    - Kamera ve fotoğraf makinesi getirilmesi önerilir.

Tur Fiyatları

Tur Fiyatı
0,00 TL
Çocuk (0-0)
0,00 TL
Bebek (0-0)
0,00 TL

Biz sizi arayalım

Ad Soyad
Email
Telefon
Rezervasyon Yap