Holiflys
>
>
Tahtalı Teleferik

Tahtalı Teleferik

Kemer

Tahtalı Dağı, Olympos teleferikle ulaşılan en yüksek nokta. Antalya Körfezi ve Beydağları Milli Parkı'nın manzarası eşliğinde nefes kesen bir doğal güzellik sunuyor.

Tur Açıklaması

GENEL TANITIM

Tahtalı Dağı, Türkiye'nin güneyinde yer alan ve 2,365 metre yüksekliği ile bölgenin denize en yakın en yüksek noktasıdır. Bu muhteşem dağ, Olympos teleferiği ile ulaşılabilir ve bölgedeki en popüler gezi duraklarından birisidir. Teleferikle yolculuk yaparken eşsiz bir doğal manzaraya tanıklık ederken, Tahtalı Dağı'nın tepesinde unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Tahtalı Dağı'ndan muhteşem manzaralar eşliğinde Antalya Körfezi ve Beydağları Milli Parkı'nın manzarasını izleyebilirsiniz. Tepeden seyrettiğiniz manzara, size nefes kesen bir manzara sunacak ve görülmeye değer bir doğal güzellikle karşılaşacaksınız.

Tahtalı Dağı'na yılın her dönemi gidilebilir ancak yaz ayları en çok tercih edilen dönemler arasındadır. Dağın tepesinde yer alan restoran ve kafelerde dinlenirken bu muhteşem manzara eşliğinde yemek yiyebilirsiniz.

Özetle, Tahtalı Dağı, Olympos teleferikle ulaşılabilen, Antalya'nın en yüksek noktası ve popüler bir turistik mekandır. Burada muhteşem manzaralar eşliğinde doğanın keyfini çıkarabilir, dinlenebilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

- Transferli misafirlerin tur alanına transferleri

- Teleferik kalkış noktasına varış

- 12 dakikada 2365 metre zirveye çıkış

- 1,5 saat zirvede serbest zaman

- Teleferikle başlangıç noktasına geri dönüş

- Transferli misafirlerin dönüş transferlerinin yapılması

Turun Başlangıç Noktası : Tahtalı (Olympos) dağı

Dahil Olan Hizmetler
- Teleferik bileti
Dahil Olmayan Hizmetler
- Yiyecek ve içecekler
- Özel harcamalar
Önemli Bilgiler
    - Zirvede bulunan işletmelerin kullanımı ücretlidir.

Tur Fiyatları

Tur Fiyatı
95,00 USD
Çocuk (6-12)
50,00 USD
Bebek (0-6)
0,00 USD

Tur Tarihi

Ulaşım Seçiniz

Rezervasyon Yap